Parduotuvės
  • SEPPALA_7366_main

Seppala

2 aukštasTel. +370 5 271 2610Mob. +370 616 10 266Vieta plane
Šie šiauriečiai kuria daugumai priimtinus, nepretenzingus ir smagius drabužius kasdienai

„Seppälä“ yra didžiausia ir įdomiausia mados verslo bendrovė Suomijoje. Šie šiauriečiai kuria daugumai priimtinus, nepretenzingus ir smagius drabužius kasdienai. Susikūrę viziją būti drąsia ir lengvai prieinama mados parduotuve, dabar „Seppälä“ yra pelningai augantys mados namai Suomijoje, Rusijoje, Baltijos šalyse ir Ukrainoje. „Seppälä“ kodas – paprastumas. 

„Lankomės mados seminaruose, mugėse, keliaujame, skaitome įvairius žurnalus – taip susidarome bendrą vaizdą. Tada atsirenkame tendencijas mados, kuria tiki „Seppälä“. Kiekvienam sezonui sukuriame nuo trijų iki penkių pagrindinių stilių, iš kurių dizaineriai gali lengvai išsirinkti svarbiausias detales savo kolekcijoms“, – sako vyriausioji „Seppälä“ mados namų dizainerė Arja Paakkola-Saarinen, nustatanti kiekvieno sezono kryptį. Ji yra galva net 20 dizainerių komados, kurie atsakingi už vis kitą „Seppälä“ kolekciją. Kolekciją tradicinę eleganciją mėgstančioms moterims „BY Seppälä“ kuria Atti Sihvonen, Katarina Halonen kuria smagią merginų kolekciją „Link“, patogius drabužius vyrams linijoje „Seppälä Men“ kuria Sanna Loukasmäki. Net keli dizaineriai kuria „Seppälä“ vaikų drabužius. Visas kolekcijas vienija šiaurietiškai jaukus stilius.

Parduotuvėje p.c. EUROPA taip pat rasite ir didesnių dydžių madingų drabužių iš kolekcijos „Seppälä Great Girls“ (nuo 38/40 iki 50/52). Parduotuvėje yra ir apatinio trikotažo, avalynės, aksesuarų. Iš viso „Seppälä“ turi 11 skirtingo pobūdžio kolekcijų labai prieinamomis kainomis.

 www.seppala.fi

 Seppala